Objednávka

Objednávku môžete uskutočniť prostredníctvom nižšie uvedeného formulára alebo 
na tel čísle +421 915 129 344

Zvoz a rozvoz bielizne vykonávame podľa platného cenníka


Zvoz a rozvoz bielizne

Zvoz a rozvoz bielizne vykonávame v BA pondelok -piatok medzi 18:00 - 19:00 a vo vybraných obciach v okrese Senec a Dunajská Streda v pondelok-piatok medzi 19:00 - 20:00. 

Vyžehlenú bielizeň doručíme na rovnakú adresu, na akej bola vyzdvihnutá (po dohode je možné bielizeň doručiť aj na inú adresu).

Miesto naloženia a vyloženia bielizne musí byť dostupné autom (maximálne 30 metrov od vozidla) , bez úhrady parkovného a porušenia dopravných predpisov! V opačnom prípade sa naloženie a vyloženie bielizne uskutoční na dohodnutom mieste s možnosťou zastavenia. 

Zvoz a rozvoz bielizne sa vykonáva len pri objednávkach nad 20 €. (napr. 11 košiel x 1,90 € = 20,90 €, 30 tričiek x 0,80 € = 24 €, koš plný bielizne = cca 30 €, plná ikea taška bielizne = cca 30-40 € atď.) V prípade nižšej objednávky ako 20 € je paušálna cena za dopravu 9 € pre všetky lokality. Kompletný cenník za žehlenie a dopravu nájdete tu:  

Online objednávky prijaté do 15:00 hodiny, je možné vyzdvihnúť v deň prijatia objednávky

Online objednávky prijaté prijaté po 15:00 hodine vyzdvihneme najskôr nasledujúci 

Po prijatí objednávky upresníme detaily a čas zvozu telefonicky alebo emailom

* v prípade plných kapacít si vyhradzujeme právo presunúť termín zvozu na iný dátum alebo objednávku zrušiť (po telefonickom dohovore s klientom)

Ako nachystať textílie

Klienti zvyčajne odovzdávajú textílie vo vlastných obaloch (ikea tašky, veľké pevné nákupné tašky, vrecia, sáčky na odpadky, koše na bielizeň). Všetky tašky, vrecia. koše a iné obaly sú vrátené spolu s vyžehlenou bielizňou.

Ako odovzdávame textílie

Formálne oblečenie (košele, blúzky, šaty, sukne, nohavice s pukmi) odovzdávame vyžehlené na ramienkach a v priehľadných obaloch, ktoré sú v cene. 

Bežné oblečenie odovzdávame vyžehlené, poskladané a zabalené, prípadne na ramienkach (závisí od požiadaviek klienta)Šetríme Váš čas, aby ste sa mohli venovať príjemnejším veciam.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: +421 915 129 344 alebo prostredníctvom formulára.